رفتن به محتوای اصلی
به وبلاگ گلدیران خوش آمدید
همه‌چیز درباره لوازم خانگی الکترونیک
تکنولوژی QuadWash در ماشین ظرف‌شویی چیست؟

تکنولوژی QuadWash در ماشین ظرف‌شویی چیست؟

اگر به دنبال خرید ماشین ظرف‌شویی باشید احتمالاً در بخش مشخصات این وسیله خانگی با عبارت تکنولوژی QuadWash مواجه شده‌اید؛ اما آیا می‌دانید کوآدواش چیست و چه کاربردی دارد؟

در ادامه به‌طور مفصل برایتان توضیح می‌دهیم این فناوری چیست و چه مزیتی می‌تواند برای شما داشته باشد. همراهمان باشید.

QuadWash چیست؟

QuadWash درواقع یک تکنولوژی منحصر به محصولات کمپانی ال‌جی است. این شرکت کره‌ای به دنبال ایجاد تحولی بزرگ در سیستم شست‌وشوی ظروف توسط ماشین‌های ظرف‌شویی در سال 2017 کوآدواش را به جامعه جهانی معرفی کرد.

بیشتر ماشین‌های ظرف‌شویی دو بازوی اسپری کننده آب دارند، اما کوآدواش، همان‌طور که از اسمش می‌توان حدس زد، 4 بازوی اسپری کننده دارد که به روند شستشوی ظرف‌‌ها مفهوم جدیدی بخشیده است.

چهار بازوی تکنولوژی QuadWash به‌صورت ساعت‌گرد و پادساعت‌گرد (خلاف جهت عقربه‌های ساعت) می‌چرخند تا پاشش آب در تمامی زوایا و منافذ بین ظروف نفوذ کند. حرکات این بازوها در چندین جهت باعث می‌شود تا هر ظرفی در هر سایزی از تمام زوایا شسته و تمیز شود.

آیا QuadWash زمان شست‌وشو را کاهش می‌دهد؟

برخورداری از 4 بازو برای پاشش آب باعث می‌شود تا زمان چرخش تا 15 درصد کاهش یابد و هم‌زمان هم شستشوی تمیزتری صورت بگیرد. شستشوی چهارگانه یا همان Quad Wash ال‌جی می‌تواند مدت‌زمان چرخش توربو را تا 55 دقیقه کاهش دهد؛ یعنی توربو سایکل در کمتر از یک ساعت تمام ظروف را می‌شوید. تغییر جهت پاشش آب از سبد بالا به سبد پایین و اینکه هر بار آب‌فشانِ یکی از بازوها در حال کار کردن است باعث می‌شود تا آب با فشار بیشتری پاشیده شود. درنتیجه ظرف‌ها در مدت کوتاهی تمیز می‌شوند. این امر به کاهش هزینه‌های آب و برق هم کمک زیادی می‌کند.

بازوهای آب‌پاش فناوری QuadWash چگونه کار می‌کنند؟

هر چهار بازوی کوآد واش چند حرکته هستند و هم‌زمان که می‌چرخند، با حرکت به سمت جلو و عقب شروع به جارو و تمیزکاری می‌کنند. این بازوها توان شست‌وشوی قاشق و چنگال، لیوان، قابلمه، بشقاب و هر نوع ظرفی که تصور کنید را دارند. هر چهار بازو دارای آب‌پاش‌های فشارقوی هستند. شما می‌توانید از میان 9 برنامه شست‌وشویی که از قبل تعیین‌شده یکی را انتخاب کنید. اگر این 9 برنامه ازنظر شما کافی و راضی‌کننده نیستند، می‌توانید از طریق اپلیکیشن SmartThinQ برنامه‌های جدیدی به ماشین ظرف‌شویی خودتان اضافه کنید.

کلام آخر

ماشین ظرف‌شویی QuadWash ال‌جی همچنین سیستم EasyRack Plus هم دارد که بر اساس سایز و اندازه هر ظرفی قابل‌تغییر است؛ یعنی دیگر مجبور نیستید ظروف بزرگ را در فضاهای کوچک به‌زور جا بدهید. با کمک کنترل لمسی می‌توانید ارتفاع سبدهای ماشین ظرف‌شویی را کوتاه یا بلند کنید تا همه ظرف‌ها به‌درستی و به‌راحتی در ماشین جا شوند. سیستم EasyRack Plus دارای سه نوع تنظیمات مختلف برای ارتفاع بخش‌های داخلی ماشین ظرف‌شویی است.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا